Top A

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix topline

هاست لینوکس سرورمیزبان هاست کاملی برای میزبانی وب سایت هایی بوده که تکنولوژی آن ها بر اساس PHP و یا html بنا نهاده شده،سرعت بالا،قیمت مناسب،پایگاه داده های نامحدود از ویژگی های بارز این هاست لینوکس می باشد،در صورتی که از CMS های متن باز مانند جوملا ،ورد پرس،نیوک و... به زبان های PHP و یا CGI و Perl استفاده میکنید ما این هاست لینوکس را به شما پیشنهاد می کنیم. 

در صورتی که در حال حاضر از سرویس دهنده هاست خود راضی نیستید ما اطلاعات شما را به صورت رایگان به این هاست منتقل می کنیم!

هاست ویندوز ایران سرور میزبان مجهز به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری،نرم افزاری بوده ودر داخل میهن عزیزمان میزبانی می گردد.سیستم عامل این هاست ،ویندوز سرور 2012 می باشد و تمامی کامپوننت های زبان های برنامه نویسی asp,asp.net,... را پشتیبانی می کند. در واقع این هاست تمامی نیازهای شما را به عنوان یک برنامه نویس مرتفع می نماید.

از ویژگی های بارز هاست سرور های ایران می توان به سرعت بالا ،امنیت اطلاعات وعدم تحریم دولت های خارجی اشاره کرد.این هاست برای میزبانی وب سایت های دولتی،اداری،سازمانی توصیه می گردد.

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

ورود مشتریان

                       نام کاربری (ایمیل): 
                                  رمز عبور : 
                                                        

برای عضویت در پورتال شرکت میزبان نت ایرانیان 

خطا
 • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

سرور مجازی چیست؟

نوشته شده توسط Super User.

 

Vps چیست ؟

VPS مخفف Virtual Private Servers به معنی سرورهای خصوصی مجازی می باشد . VPS یک سرور کامل است که به وسیله نرم افزار های قدرتمند مجازی سازی سرور به ۳-۴ VPS تقسیم می شود و دقیقا مانند یک سرور فیزیکی منفرد عمل می کند . کاربر در سرور های مجازی دسترسی کامل به سیستم عامل خود را دارد به صورتی که بدون اینکه هسته اصلی سرور دخالت داشته باشد می تواند سرور مجازی خود را reboot کند . یک VPS دارای حافظه ، فضای هارد ، سیستم عامل و هر آنچه از یک سرور اختصاصی انتظار می رود را دارد .

VPS یک پلن میزبانی بین سرور اختصاصی و هاست اشتراکی است . در سیستم هاست اشتراکی کاربر یا کاربران از تمامی امکانات سرور هر یک به مقدار نیازشان استفاده میکنند مانند یک استخر بزرگ که تمامی کسانی که در استخر هستمند به صورت مشترک از آن استفاده میکنند. تا زمانی که به دیگر کاربران و سرور بار بیش از حد وارد نکنند . (مانند عکس زیر )

 

سرور مجازی مرواهاست

ولی در سرور مجازی هر کاربر می تواند بر حسب نیاز خود سفارش میزان نیاز از هرکدام از منابع سرور را به مرواهاست اعلام کند تا مرواهاست با آن مشخصات سرور مجازی را راه اندازی کند . در این روش هیچ کاربری نمی تواند از حد مجاز اختصاص داده شده به آن فرا تر رود. چهار چوبی برای استفاده ارمنابع سرور برای هر VPS در نظر گرفته می شود که طبیعتا بیشتر از سیستم هاست اشتراکی است . ( شکل زیر )

سرور مجازی مرواهاست

VPS از نظر عملکرد و ویژگی ها همانند یک سرور اخنصاصی کنترل شده است اما از نظر هزینه بسیار ارزانتر است . کاربر دسترسی کامل را برای نصب نرم افزار های مورد نیاز دارد که در سیستم هاست اشتراکی این امکان وجود ندارد. سرور مجازی به شما اجازه می دهد که میزبانی فضای نا محدود از نظر دامنه، چندین IP اختصاصی ، نام سرور های خصوصی (DNS) و بسیاری از امکاناتی که در سیستم هاست اشتراکی قابل پیاده سازی نیست را داشته باشید .
در سرور مجازی همانند سرور اختصاصی کاربر می تواند از کنترل پنل مختص خود با دسترسی مدیریت را داشته باشد . کنترل پنل ارائه شده از سمت مرواهاست ، کنترل پنل قدرتمند پلسک (Plesk) است که بر حسب نیاز کاربر از نظر تعداد دامنه بر روی سرور مجازی نصب میشود .
بر روی سرور مجازی کاربر در هنگام سفارش بسته به نیاز خود می تواند سفارش دهد که چه سیستم عاملی نصب شود . انتخاب سیستم عامل بسته به نیاز کاربر ویندوز یا لینوکس بودن آن مشخص می شود .

انتقال به سرور مجازی از سرور اشتراکی بر اساس چه معیار هایی اتفاق می افتد؟

 • نیاز به ترافیک زیاد و در نتیجه نیاز به سرعت بیشتر

 • سایت و کسب و کار شما نیاز به نام سرور (DNS) اختصاصی داشته باشد .

 • نیاز به دسترسی کامل به سیستم عامل و نصب نرم افزار های مورد نیاز برای سایت شما

 • پشتیبان گیری در هر زمان که کاربر بخواهد به وسیله خود کاربر

 • استفاده کاربر به عنوان نماینده فروش هاست اشتراکی به صورتی که خود کاربر با نصب کنترل پنل ، پلن خای میزبانی دلخواه خود را ایجاذ می کند و برای فروش به عرضه می گذارد .

 • نیاز به منابع بیشتر از سرور اشتراکی از قبیل RAM ، CPU ، Hard و غیره

 • نیاز به یک یا چند IP اختصاصی برای سایت یا سایت های شما

مواردی که مدیر یک سرور مجازی باید بسیار به آن توجه کند :

 • پشتیبان گیری از اطلاعات موجود در سرور مجازی

 • امنیت سرور مجازی

 • ایجاد رکورد های DNS برای سرور مجازی خود

 • به روز رسانی سرور مجازی از نظر سیستم عامل و نرم افزار های موجود بر روی آن

 • و در کل کلییه مواردی که مدیر یک سرور اختصاصی برای بازدهی بالای سایت و یاسایت های موجود بر روی سرور مجازی باید رعایت کند .

سوالات منداول برای سرور مجازی :

  • تفاوت سرور مجازی با سرور اشتراکی در چیست ؟

 

 •  کاربر در سیستم اشتراکی ملزم به استفاده از پیش تعیین شده توسط ارائه دهنده سرویس اشتراکی است ولی در سرور مجازی کاربر می تواند از امکاناتی که به آن اختصاص داده شده است را نهایت استفاده را ببرد . از دیگر تفاوت های سرور مجازی و میزبانی اشتراکی این است که در سیستم اشتراکی کاربر به فایل های سیستمی دسترسی ندارد ولی در سرور مجازی کاربر به سیستم عامل اصلی دسترسی دارد و امکان نصب نرم افزار های مورد نیاز وجود دارد .

 • چگونه می توان سرور مجازی خود را مدیریت کرد ؟

  کابر می تواند با استفاده از سیستم ها و نرم افزار های مدیریت میزبانی از قبیل WHMCS یا کنترل پنل های میزبانی نظیر کنترل پنل قدرتمند پلسک ( Plesk ) سرور مجازی خود را مدیریت کند . هر کدام از این نرم افزار ها دارای لایسنس مخصوص به خود هستند که با پرداخت هزینه قابل پیاده سازی و نصب است .

 • چقدر راه اندازی یک سرور مجازی طول می کشد ؟

  پس از عقد قرار داد بین کاربر و شرکت مرواهاست و پرداخت هزینه ، بلافاصله راه اندازی و کانفیگ کردن سرور مجازی از سمت متخصصان مرواهاست شروع می شود که معمولا در عرض یک روز کاری سرور مجازی به کاربر تحویل داده می شود.

 • آیا پشتیبان گیری و امنیت سرور مجازی بر عهده مرواهاست است ؟

  خیر ، تهییه پشتیبان و امنیت سرور مجازی بر عهده کاربر است ولی مرواهاست با عقد قراردادی جداگانه مسئولیت تهییه پشتیبان و امنیت آن را بر عهده میگیرد .

 • آیا گارانتی بازگشت وجه شامل سرورهای مجازی می شود ؟

  بله ولی با این تفاوت که هزینه هایی از قبیل لایسنس ها راه اندازی پشتیبان گیری (درصورت وجود در قرارداد) امنیت ( در صورت عقد قرارداد) ، و در کل هر هزینه ای جدا از قیمت خود سرور مجازی از مبلغ کل قرارداد کسر خواهد شد . البته مقدار زمانی که کاربر از سرور مجازی استفاده کرده نیز از مبلغ قرارداد کسر می شود.

 • از چه روش هایی می شود وجه سرور مجازی را پرداخت کرد ؟

  از طریق پرداخت آنلاین ، صدور چک ، واریز نقدی به حساب ها و حتی پرداخت حضوری می توان وجه را پرداخت کرد .

 • آیا در هر موردی می شود با پشتیبانی مرواهاست تماس گرفت ؟

  بله . پشتیبانی مرواهاست به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روز های سال پاسخگوی مشکلات شما مشتریان عزیز است . ولی در صورتی که نیاز به انجام کاری از سمت مرواهاست بر روی سرور مجازی باشد با پرداخت هزینه پشتیبانی ساعتی طبق تعرفه ، مرواهاست مشکلات شما را بر روی سرور مجازیتان برطرف می کند .

 • آیا دسترسی root به سیستم عامل سرور را دارم ؟

  بله . کاربر دسترسی تمام و کمال به سرور مجازی خود دارد.

 • من در حال حاضر نمایندگی فروش دارم آیا می توانم نمایندگی را به سرور مجازی انتقال دهم ؟

  بله . شما به آسانی می توانید با استفاده از کنترل پنل پلسک و سیستم مدیریت WHMCS کاربران خود را بر روی سرور مجازی با امکانات بسیار بیشتر از سرویس نمایندگی کابران خود را مدیریت کنید .

 • آیا تضمین بالا بودن سرویسها را می دهید؟

  بله . شرکت مرواهاست با تکیه بر آخرین تکنولوژی های روز دنیا تضمین ۹۹٫۹% بالا بودن سرور مجازی شما را از نظر برق و اتصال به اینترنت پرسرعت ضمانت می کند .

چرا از مروا هاست سرور مجازی خرید کنم؟

دیتا سنتر مطمئن:
مرواهاست مالک دیتا سنتر خود است و در تمام ساعات شبانه روز مهندسین و کارشناسان شرکت در محل حضور دارند و مشکلات احتمالی را برطرف می کنند.

۹۹٫۹۹% گارانتی
ما ۹۹٫۹۹ درصد Online بودن سرور ها و سرورهای مجازی شما را تضمین می کنیم.

مشخصات سخت افزاری سرور های مجازی مرواهاست:
HP Servers
Intel Xeon processors
RAID-10 arrays of high-performance SAS disks

 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما

آدرس شرکت:

خراسان رضوی -گناباد - خیابان ایثار بعد از ایثار 6 پلا130 مجتمع میزبان نت

شماره ثبت:1245

شماره های تماس:

تلفن همراه (14-23):09155333699

تلفن شرکت (7-14):05157226632

فکس(24ساعته):05157226632

ایمیل :

info [at] servermizban.ir

 

اطلاعیه ها فوری سیستم فروش شرکت

نماد اعتماد

 

پرداخت آنلاین /عضو کارت های عضو شتاب

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب