Top A

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix topline

هاست لینوکس سرورمیزبان هاست کاملی برای میزبانی وب سایت هایی بوده که تکنولوژی آن ها بر اساس PHP و یا html بنا نهاده شده،سرعت بالا،قیمت مناسب،پایگاه داده های نامحدود از ویژگی های بارز این هاست لینوکس می باشد،در صورتی که از CMS های متن باز مانند جوملا ،ورد پرس،نیوک و... به زبان های PHP و یا CGI و Perl استفاده میکنید ما این هاست لینوکس را به شما پیشنهاد می کنیم. 

در صورتی که در حال حاضر از سرویس دهنده هاست خود راضی نیستید ما اطلاعات شما را به صورت رایگان به این هاست منتقل می کنیم!

هاست ویندوز ایران سرور میزبان مجهز به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری،نرم افزاری بوده ودر داخل میهن عزیزمان میزبانی می گردد.سیستم عامل این هاست ،ویندوز سرور 2012 می باشد و تمامی کامپوننت های زبان های برنامه نویسی asp,asp.net,... را پشتیبانی می کند. در واقع این هاست تمامی نیازهای شما را به عنوان یک برنامه نویس مرتفع می نماید.

از ویژگی های بارز هاست سرور های ایران می توان به سرعت بالا ،امنیت اطلاعات وعدم تحریم دولت های خارجی اشاره کرد.این هاست برای میزبانی وب سایت های دولتی،اداری،سازمانی توصیه می گردد.

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

Top C

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Module Class Suffix domainsearch

ورود مشتریان

                       نام کاربری (ایمیل): 
                                  رمز عبور : 
                                                        

برای عضویت در پورتال شرکت میزبان نت ایرانیان 

خطا
 • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

سرور مجازی چیست؟

نوشته شده توسط Super User.

 

Vps چیست ؟

VPS مخفف Virtual Private Servers به معنی سرورهای خصوصی مجازی می باشد . VPS یک سرور کامل است که به وسیله نرم افزار های قدرتمند مجازی سازی سرور به ۳-۴ VPS تقسیم می شود و دقیقا مانند یک سرور فیزیکی منفرد عمل می کند . کاربر در سرور های مجازی دسترسی کامل به سیستم عامل خود را دارد به صورتی که بدون اینکه هسته اصلی سرور دخالت داشته باشد می تواند سرور مجازی خود را reboot کند . یک VPS دارای حافظه ، فضای هارد ، سیستم عامل و هر آنچه از یک سرور اختصاصی انتظار می رود را دارد .

VPS یک پلن میزبانی بین سرور اختصاصی و هاست اشتراکی است . در سیستم هاست اشتراکی کاربر یا کاربران از تمامی امکانات سرور هر یک به مقدار نیازشان استفاده میکنند مانند یک استخر بزرگ که تمامی کسانی که در استخر هستمند به صورت مشترک از آن استفاده میکنند. تا زمانی که به دیگر کاربران و سرور بار بیش از حد وارد نکنند . (مانند عکس زیر )

 

سرور مجازی مرواهاست

ولی در سرور مجازی هر کاربر می تواند بر حسب نیاز خود سفارش میزان نیاز از هرکدام از منابع سرور را به مرواهاست اعلام کند تا مرواهاست با آن مشخصات سرور مجازی را راه اندازی کند . در این روش هیچ کاربری نمی تواند از حد مجاز اختصاص داده شده به آن فرا تر رود. چهار چوبی برای استفاده ارمنابع سرور برای هر VPS در نظر گرفته می شود که طبیعتا بیشتر از سیستم هاست اشتراکی است . ( شکل زیر )

سرور مجازی مرواهاست

VPS از نظر عملکرد و ویژگی ها همانند یک سرور اخنصاصی کنترل شده است اما از نظر هزینه بسیار ارزانتر است . کاربر دسترسی کامل را برای نصب نرم افزار های مورد نیاز دارد که در سیستم هاست اشتراکی این امکان وجود ندارد. سرور مجازی به شما اجازه می دهد که میزبانی فضای نا محدود از نظر دامنه، چندین IP اختصاصی ، نام سرور های خصوصی (DNS) و بسیاری از امکاناتی که در سیستم هاست اشتراکی قابل پیاده سازی نیست را داشته باشید .
در سرور مجازی همانند سرور اختصاصی کاربر می تواند از کنترل پنل مختص خود با دسترسی مدیریت را داشته باشد . کنترل پنل ارائه شده از سمت مرواهاست ، کنترل پنل قدرتمند پلسک (Plesk) است که بر حسب نیاز کاربر از نظر تعداد دامنه بر روی سرور مجازی نصب میشود .
بر روی سرور مجازی کاربر در هنگام سفارش بسته به نیاز خود می تواند سفارش دهد که چه سیستم عاملی نصب شود . انتخاب سیستم عامل بسته به نیاز کاربر ویندوز یا لینوکس بودن آن مشخص می شود .

انتقال به سرور مجازی از سرور اشتراکی بر اساس چه معیار هایی اتفاق می افتد؟

 • نیاز به ترافیک زیاد و در نتیجه نیاز به سرعت بیشتر

 • سایت و کسب و کار شما نیاز به نام سرور (DNS) اختصاصی داشته باشد .

 • نیاز به دسترسی کامل به سیستم عامل و نصب نرم افزار های مورد نیاز برای سایت شما

 • پشتیبان گیری در هر زمان که کاربر بخواهد به وسیله خود کاربر

 • استفاده کاربر به عنوان نماینده فروش هاست اشتراکی به صورتی که خود کاربر با نصب کنترل پنل ، پلن خای میزبانی دلخواه خود را ایجاذ می کند و برای فروش به عرضه می گذارد .

 • نیاز به منابع بیشتر از سرور اشتراکی از قبیل RAM ، CPU ، Hard و غیره

 • نیاز به یک یا چند IP اختصاصی برای سایت یا سایت های شما

مواردی که مدیر یک سرور مجازی باید بسیار به آن توجه کند :

 • پشتیبان گیری از اطلاعات موجود در سرور مجازی

 • امنیت سرور مجازی

 • ایجاد رکورد های DNS برای سرور مجازی خود

 • به روز رسانی سرور مجازی از نظر سیستم عامل و نرم افزار های موجود بر روی آن

 • و در کل کلییه مواردی که مدیر یک سرور اختصاصی برای بازدهی بالای سایت و یاسایت های موجود بر روی سرور مجازی باید رعایت کند .

سوالات منداول برای سرور مجازی :

  • تفاوت سرور مجازی با سرور اشتراکی در چیست ؟

 

 •  کاربر در سیستم اشتراکی ملزم به استفاده از پیش تعیین شده توسط ارائه دهنده سرویس اشتراکی است ولی در سرور مجازی کاربر می تواند از امکاناتی که به آن اختصاص داده شده است را نهایت استفاده را ببرد . از دیگر تفاوت های سرور مجازی و میزبانی اشتراکی این است که در سیستم اشتراکی کاربر به فایل های سیستمی دسترسی ندارد ولی در سرور مجازی کاربر به سیستم عامل اصلی دسترسی دارد و امکان نصب نرم افزار های مورد نیاز وجود دارد .

 • چگونه می توان سرور مجازی خود را مدیریت کرد ؟

  کابر می تواند با استفاده از سیستم ها و نرم افزار های مدیریت میزبانی از قبیل WHMCS یا کنترل پنل های میزبانی نظیر کنترل پنل قدرتمند پلسک ( Plesk ) سرور مجازی خود را مدیریت کند . هر کدام از این نرم افزار ها دارای لایسنس مخصوص به خود هستند که با پرداخت هزینه قابل پیاده سازی و نصب است .

 • چقدر راه اندازی یک سرور مجازی طول می کشد ؟

  پس از عقد قرار داد بین کاربر و شرکت مرواهاست و پرداخت هزینه ، بلافاصله راه اندازی و کانفیگ کردن سرور مجازی از سمت متخصصان مرواهاست شروع می شود که معمولا در عرض یک روز کاری سرور مجازی به کاربر تحویل داده می شود.

 • آیا پشتیبان گیری و امنیت سرور مجازی بر عهده مرواهاست است ؟

  خیر ، تهییه پشتیبان و امنیت سرور مجازی بر عهده کاربر است ولی مرواهاست با عقد قراردادی جداگانه مسئولیت تهییه پشتیبان و امنیت آن را بر عهده میگیرد .

 • آیا گارانتی بازگشت وجه شامل سرورهای مجازی می شود ؟

  بله ولی با این تفاوت که هزینه هایی از قبیل لایسنس ها راه اندازی پشتیبان گیری (درصورت وجود در قرارداد) امنیت ( در صورت عقد قرارداد) ، و در کل هر هزینه ای جدا از قیمت خود سرور مجازی از مبلغ کل قرارداد کسر خواهد شد . البته مقدار زمانی که کاربر از سرور مجازی استفاده کرده نیز از مبلغ قرارداد کسر می شود.

 • از چه روش هایی می شود وجه سرور مجازی را پرداخت کرد ؟

  از طریق پرداخت آنلاین ، صدور چک ، واریز نقدی به حساب ها و حتی پرداخت حضوری می توان وجه را پرداخت کرد .

 • آیا در هر موردی می شود با پشتیبانی مرواهاست تماس گرفت ؟

  بله . پشتیبانی مرواهاست به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روز های سال پاسخگوی مشکلات شما مشتریان عزیز است . ولی در صورتی که نیاز به انجام کاری از سمت مرواهاست بر روی سرور مجازی باشد با پرداخت هزینه پشتیبانی ساعتی طبق تعرفه ، مرواهاست مشکلات شما را بر روی سرور مجازیتان برطرف می کند .

 • آیا دسترسی root به سیستم عامل سرور را دارم ؟

  بله . کاربر دسترسی تمام و کمال به سرور مجازی خود دارد.

 • من در حال حاضر نمایندگی فروش دارم آیا می توانم نمایندگی را به سرور مجازی انتقال دهم ؟

  بله . شما به آسانی می توانید با استفاده از کنترل پنل پلسک و سیستم مدیریت WHMCS کاربران خود را بر روی سرور مجازی با امکانات بسیار بیشتر از سرویس نمایندگی کابران خود را مدیریت کنید .

 • آیا تضمین بالا بودن سرویسها را می دهید؟

  بله . شرکت مرواهاست با تکیه بر آخرین تکنولوژی های روز دنیا تضمین ۹۹٫۹% بالا بودن سرور مجازی شما را از نظر برق و اتصال به اینترنت پرسرعت ضمانت می کند .

چرا از مروا هاست سرور مجازی خرید کنم؟

دیتا سنتر مطمئن:
مرواهاست مالک دیتا سنتر خود است و در تمام ساعات شبانه روز مهندسین و کارشناسان شرکت در محل حضور دارند و مشکلات احتمالی را برطرف می کنند.

۹۹٫۹۹% گارانتی
ما ۹۹٫۹۹ درصد Online بودن سرور ها و سرورهای مجازی شما را تضمین می کنیم.

مشخصات سخت افزاری سرور های مجازی مرواهاست:
HP Servers
Intel Xeon processors
RAID-10 arrays of high-performance SAS disks

 

 

 

 

 

 

 

چرا سرورمیزبان را انتخاب نماییم؟

نوشته شده توسط Super User.

پاسخگویی مناسب
نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از بزرگترین اصول سرور پارس می باشد. شما می توانید به راحتی و24 ساعته از ارسال درخواست پشتیبانی ، گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان سرور پارس تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به  تیکت ها حدود نیم ساعت می باشد.


تجربه بالا
خوشنامی و سابقه طولانی 10 ساله شرکت سانیران به عنوان مالک 100% نام تجاری سرور میزبان و همچنین وجود مشتریان سازمانی و دولتی بسیار روی سرور های ما طی سالهای اخیر آسایش خیال کاربران را به همراه داشته و دارد.

انتقال رایگان وب سایت شما
سرور پارس وب سایت شما را داری هر پنلی که باشد در کمترین زمان ممکن انتقال می دهد.در صورتی که از سرویس دهنده فعلی خود رضایت کامل ندارید نگران انتقال و مشکلات ایجاد شده بعد از آن نباشید سرور پارس این کار را برای شما انجام خواهد داد.


آپ تایم بالای 99 درصد
کلیه سرور های هاستینگ سرور میزبان در هر موقعیت جغرافیانی و مکانی که قرار داشته باشند با تضمین آپتایم بالای 99 درصد ارائه می گردند.این امر در مورد سرور های ایران این شرکت نیز صادق می باشد.


استفاده از نرم افزارهای دارای License
سرور پارس برخلاف بسیاری از شرکتهای میزبانی License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرور ایفا می کند.

امنیت
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های هاستینگ دارد ، سرور پارس نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات سرور میزبان در این جهت می باشد. همچنین سرور پارس برای کلیه وب سایت ها  Isolated Application Pool را ارائه نموده است.

ارائه Isolated Application Pool
سرور میزبان بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق شرکتهای هاستینگ به هر وب سایت یک Application Pool اختصاصی ارائه می دهد این امکان موجب می شود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا شود و سایر وب سایتها بر کارایی سایت تاثیری نداشته باشد. این قابلیت، تعداد وب سایتهایی که شرکت میزبان می تواند بر روی یک سرور میزبانی کند را به شدت پایین می آورد به همین خاطر اکثر میزبانها به خاطر کاهش هزینه ها این قابلیت را غیر فعال می کنند. ولی موجب امنیت بسیار بالای وب سایت و همچنین عدم تداخل پردازه وب سایتهای دیگر می گردد.

استفاده از دیتا سنتر های معتبر
دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه سرور پارس به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

استفاده از سخت افزارهای مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزايش پايداري و طول عمر سرورها و همچنين كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعي‌هاي احتمالي سرورهاست. سرور پارس از سرورهای قدرتمند HP و Dellجهت سرویس دهی استفاده می کند.

تحویل آنی سرویس ها
سفارش شما در سرور پارس پس از پرداخت آنلاین به طور خودکار و آنی ایجاد خواهد شد و کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می گردد.

مانیتورینگ خودکار سرویسها
کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

مالکیت سرورها
سرور پارس برای سرویس دهی از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورهای خود بوده کلیه سرور ها در یکی از بزرگترین دیتا سنترهای دنیا به نام Savvis نگهداری می شود ما کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد. ضمنا بکاپ کلیه اطلاعات در کانادا نیز نگهداری می شود.

بکاپ کامل اطلاعات
در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها درسرور میزبان دارای حداقل دو هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را به شرکت وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارددیسک ، پس از نصب مجدد سیستم عامل ، اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

کنترل پنل مدیریت سرویس ها
سرور میزبان علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.

تخفیفات عیدانه

نوشته شده توسط Super User.

تخفیفات به شرح زیر است 

کد های تخفیف زیر را در قسمت آخر خرید وارد نمایید تا تخفیف برروی محصول مورد نظر اعمال شود

توجه داشته باشد این کد ها از تاریخ 1393/10/30تا 1393/11/11فعال و قابل اعمال می باشد.

کد تخفیف سرور مجازی:UZHZ9PUR63

20%تخفیف در فاکتور خرید

کد تخفیف هاست لینوکس:3C8HVA9UFK

25%تخفیف در فاکتور خرید

کد تخفیف هاست ویندوز:XGZM4YE1O9

30%تخفیف در فاکتور خرید

کد تخفیف ثبت دامنه ها:21MX0WYWXK

5%تخفیف در فاکتور خرید

 

تماس با ما

آدرس شرکت:

خراسان رضوی -گناباد - خیابان ایثار بعد از ایثار 6 پلا130 مجتمع میزبان نت

شماره ثبت:1245

شماره های تماس:

تلفن همراه (14-23):09155333699

تلفن شرکت (7-14):05157226632

فکس(24ساعته):05157226632

ایمیل :

info [at] servermizban.ir

 

اطلاعیه ها فوری سیستم فروش شرکت

نماد اعتماد

 

پرداخت آنلاین /عضو کارت های عضو شتاب

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب